יום א', ח’ בטבת תשע”ט
תקשוב בשל''ח
דף הבית דבר ממונה של"ח במחוז שיתופון יצירת קשר
תקשוב בשל"ח טפסים בטיחות וביטחון עידכונים גלריית תמונות חידון של"ח וידיעת הארץ אחראי/ רכז טיולים
 
כיצד להוריד office למחשב חינם לכל מורה
הכלים הדיגיטליים מאפשרים לסייע בבניית תהליכי לימוד ובפיתוח אינטראקציה מפרה בין המורים לתלמידים ובקידום מיומנויות המאה ה-21. אל הכלים השונים מצורפים מדריכים מפורטים וסרטוני הסברה המייעלים את השימוש בהם.הכלים הדיגיטליים פתוחים לכולם בחינם!
קרא עוד...
מדריך ליצירת מבחן מתוקשב tesmos
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
http://digitalpedagogyhe.wix.c om/portfolio
קרא עוד...
האתר TubeChop מאפשר עריכה פשוטה וחיתוך קטעים מתוך סרטוני youtube, בנוסף, באמצעות האתר ניתן לשתף ולהפיץ את הקטעים באינטרנט. עשו שימוש באתר TubeChop בשיעוריכם כדי להציג לתלמידים רק את הקטעים הרלוונטיים מתוך סרטונים ארוכים.
קרא עוד...
kahoot - יצירת חידונים וסקרים

קרא עוד...
סרטוני הדרכה למורים המפעילים בחינות מתוקשבות ב-iTestהסרטונים הופקו על ידי מט"ח & אגף הבחינות המתוקשבותהסרטונים המוצגים קצרצרים של דקה או שתיים והם מוצגים ברצף אחד אחרי השני בהצלחה!
קרא עוד...
איך תיצרו משחק ב-5 דקות? פירוט לפי שלבים מומלץ!
קרא עוד...
איזה חשבונות פתחנו בהשתלמות
קרא עוד...
שלום לך, כאן תמצא כלים שיתופים להוראה ולעזר. בצד ימין, ברשימת הנושאים ישנם קישורים והסברים מפורטים כיצד ניתן להעזר בכילים השיתופיים. בהצלחה! לחזרה לאזור האתר הראשי יש ללחוץ על דף הבית או ללחוץ על סמל השל"ח למעלה.
הכנתם מבחן בגוגל טפסים,ואתם רוצים שיענו בבית עד ליום ושעה מסויימים?יש תוסף חדש שמגביל את הכניסה למילוי הטופס...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
גוגל טפסים
לחץ על התמונה לקישור החל מתאריך 24/01/2016, ניתן לצפות בשביל ישראל, באמצעות street view.נכון להיום שביל ישראל הנו מסלול ההליכה הארוך ביותר שמופה ב-360 מעלות. השביל נחנך ב- 1995 ואורכו הוא כ- 1,100 קילומטרים מתחילתו בבית אוסישקין שבקיבוץ דן בצפון ועד סופו בבית ספר שדה אילת, על חוף מפרץ אילת. יופיו של השביל ועושרו התרבותי זיכו אותו במקום של כבוד בין 20 השבילים הטובים בעולם על פי הנשיונל ג'יאוגרפיק. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לבלוג "כלים קטנים גדולים".
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מומלץ! אמנם, אתר בהתהוות, אך בהחלט יש מה להיכנס ולבדוק מה רלוונטי ומה מתאים עבורנו כשמיכיניםשיעורים מתוקשבים, כשמכינים הפעלה מתוקשבת.איזה מתודות קיימות שאנחנו עובדים איתן ניתן לשלב בטכנלוגיה ....רעיונות נשמח גם לתגובות רלוונטיות לקישור הזה... לגילה מיטרני . תודה
קרא עוד...
10 טיפים באקסל   |  איך מתחילים באקסל
כללי
יומן גוגל- הסברים
גוגל - דרייב, טפסים ועוד
ניהול
למידה ניידת- סמרטפונים
כלים פתוחים לתקשורת
תוצרים מהשתלמות תקשוב
מעבר לדלת- התקשוב במרכז
שימוש ולימוד באקסל
השלמות תקשוב תשע"ה